Site Rengi

bilmediklerimiz enflasyon emeklilik ötv döviz deva akp chp mhp covid korona virüs gazete manşetleri haber
DOLAR
8,0580
EURO
9,6752
ALTIN
460,38
BIST
1.408
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Gök Gürültülü
16°C
İstanbul
16°C
Gök Gürültülü
Çarşamba Çok Bulutlu
18°C
Perşembe Parçalı Bulutlu
18°C
Cuma Az Bulutlu
20°C
Cumartesi Gök Gürültülü
17°C

Euroleague’de Türkiye-Yunanistan haftası!

Türk temsilcileri Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko’nun mücadele ettiği THY Avrupa Ligi’nin 31. haftasında yarın ve 26 Mart Cuma günü 9 karşılaşma …

Euroleague’de Türkiye-Yunanistan haftası!
24/03/2021 13:54
0
A+
A-

Türk temsilcileri Anadolu Efes ve Fenerbahçe Beko’nun mücadele ettiği THY Avrupa Ligi’nin 31. haftasında yarın ve 26 Mart Cuma günü 9 karşılaşma yapılacak. 

Ligde 19 galibiyetle 3. sırada yer alan Anadolu Efes, Yunanistan temsilcisi Panathinaikos’u yarın saat 20.30’da Sinan Erdem Spor Salonu’nda ağırlayacak. 

Ligde 18 galibiyetle 6. sırada bulunan Fenerbahçe Beko ise organizasyonun diğer Yunanistan temsilcisi Olympiakos ile deplasmanda 26 Mart Cuma günü karşılaşacak. Mücadele, TSİ 22.00’de başlayacak.

Program

THY Avrupa Ligi’nin 31. haftasında oynanacak maçların programı (TSİ) şöyle:

Yarın:

20.00 CSKA Moskova (Rusya) – Kızılyıldız mts (Sırbistan)

20.30 Anadolu Efes – Panathinaikos (Yunanistan)

22.00 Zalgiris (Litvanya) – Maccabi Playtika (İsrail) 

22.45 ASVEL (Fransa) – Real Madrid (İspanya)

23.00 Valencia Basket (İspanya) – Bayern Münih (Almanya)

26 Mart Cuma: 

20.00 Khimki (Rusya) – Zenit (Rusya)

21.00 TD Systems Baskonia (İspanya) – AX Armani Exchange Milan (İtalya)

22.00 Olympiakos (Yunanistan) – Fenerbahçe Beko 

23.00  Barcelona (İspanya) – ALBA Berlin (Almanya)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.