bilmediklerimiz enflasyon emeklilik ötv döviz deva akp chp mhp covid korona virüs gazete manşetleri haber
DOLAR
8,6385
EURO
10,1451
ALTIN
487,20
BIST
1.419
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
İstanbul
Az Bulutlu
26°C
İstanbul
26°C
Az Bulutlu
Cumartesi Az Bulutlu
29°C
Pazar Sağanak Yağışlı
26°C
Pazartesi Parçalı Bulutlu
31°C
Salı Gök Gürültülü
27°C

Tüm Transferler Burada! Süper Lig Kulüplerinde Bu Sezon Tüm Gelenler ve Gidenler

Üstün Lig’de heyecanlı bir transfer dönemi yaşıyoruz. Bakalım bu yaz periyodunda ekiplere gelenler ve gidenler kimlermiş? 1. Adana Demirspor …

Tüm Transferler Burada! Süper Lig Kulüplerinde Bu Sezon Tüm Gelenler ve Gidenler
25/08/2021 15:09
0
A+
A-
Üstün Lig’de heyecanlı bir transfer dönemi yaşıyoruz. Bakalım bu yaz periyodunda ekiplere gelenler ve gidenler kimlermiş?

1. Adana Demirspor

s 1068b2443f7dd5c6ca46e9bd3a41dba9d7735da2

Gelenler:

  • Britt Assombalonga (Middlesbrough)
  • Ferhat Kaplan (Antalyaspor)

  • Jonas Svensson (AZ Alkmaar)

  • Mario Balotelli (AC Monza)

  • Tayfun Aydoğan (Menemenspor)

  • Lucas Castro (Fatih Karagümrük)

  • Metehan Mimaroğlu (Altınordu FK)

  • Younès Belhanda (Kulüpsüz)

  • David Akintola (Midtjylland)

  • Benjamin Stambouli (Schalke)

  • Arijanet Muric (Manchester City)

  • Birkir Bjarnason (Brescia)

Gidenler:

  • Emilijus Zubas (Kulüpsüz)
  • Kerim Avcı (Gençlerbirliği)

  • Hamidou Traore (Giresunspor)

  • Pa Dibba (Eyüpspor)

2. Alanyaspor

s 1707530f596f0e89227a36ee9707c840cb047e78

Gelenler:

  • Oğuz Aydın (Bucaspor 1928)
  • Famara Diédhiou (Bristol City)

  • Daniel Candeias (Gençlerbirliği SK)

  • Nemanja Milunovic (FK Kızılyıldız)

  • Miha Mevlja (Sochi)

  • Ahmed İldiz (Yeni Malatyaspor)

  • Cristian Borja (SC Braga)

  • Joao Novais (Braga)

  • Wilson Eduardo (Al-Ain)

  • İsmail Zehir (Galatasaray)

  • Leroy Fer (Feyenoord)

Gidenler:

  • Georgios Tzavellas (AEK Atina)
  • Steven Caulker (Fenerbahçe)

  • Salih Uçan (Beşiktaş)

  • Hasan Hüseyin Acar (Ankaragücü)

  • Ceyhun Gülselam (Altay)

  • Onur Bulut (Kayserispor)

  • Mustafa Pektemek (Kayserispor)

  • Berkan Kutlu (Galatasaray)

3. Altay

s c9630cb15eff31ce0321becf130a94c4898626e4

Gelenler:

  • Martin Rodriguez (Colo Colo)
  • Ceyhun Gülselam (Alanyaspor)

  • Eric Björkander (Mjällby AIF)

  • Thaciano (Grêmio)

  • Daouda Bamba (Brann)

  • Cesar Pinares (Gremio)

  • Serge Arnaud Aka (El Gouna)

  • Mohammed Naderi (Esteghlal)

  • Mateusz Lis (Wisla Krakow)

  • Ahmed Yasser Rayan (El Ahly)

Gidenler:

  • Lokman Gör (Bandırmaspor)
  • Çağlar Birinci (Şanlıurfaspor)

  • Yekta Kurtuluş (Bodrumspor)

  • Adam Stachowiak (Kulüpsüz)

  • Adrien Regattin (Volos)

  • Rıdvan Şimşek (Kulüpsüz)

  • Adam Stachowiak (Kulüpsüz)

  • Márcio Mossoró (Kulüpsüz)

  • İlhan Depe (Kulüpsüz)

4. Antalyaspor

s 07f50dee86f534d3090a526afc21bd224d90a678

Gelenler:

  • Sherel Floranus (Heerenveen)
  • Güray Vural (Gaziantep FK)

  • Ersin Zehir (St. Pauli)

  • Doğukan Nelik (Akhisarspor)

  • Houssam Ghacha (ES Sétif)

  • Erkan Eyibil (Mainz 05)

  • Diogo Sousa (Sporting CP B)

  • Deni Milosevic (Konyaspor)

  • Haji Wright (SönderjyskE)

  • Andrea Poli (Bologna)

  • Musah Mohammed (Ankaraspor)

Gidenler:

  • Serdar Gürler (Konyaspor)
  • Lukas Podolski (Górnik Zabrze)

  • Ferhat Kaplan (Adana Demirspor)

  • Dever Orgill (Manisa FK)

  • Gustavo Blanco Leschuk (Eibar)

  • Ersan Gülüm (Kulüpsüz)

  • Jean-Armel Drolé (Kulüpsüz)

  • Sidney Sam (Kulüpsüz)

  • Omar Imeri (Kulüpsüz)

5. Başakşehir

s d9e87b46013d93a495fa951a4526926af0222847

Gelenler:

  • Ahmed Kutucu (Schalke 04)
  • Deniz Türüç (Fenerbahçe SK)

  • Şener Özbayraklı (Galatasaray A.Ş.)

  • Lucas Lima (Al-Ahli Cidde)

  • Peter Zulj (RSC Anderlecht)

Gidenler:

  • Cemali Sertel (Çaykur Rizespor)
  • Giuliano (Corinthians)

  • Mehmet Topal (Beşiktaş JK)

  • Junior Fernandes (Kulüpsüz)

  • Uğur Uçar (Pendikspor)

  • Azubuike Okechukwu (Sivasspor)

  • Rafael (Kulüpsüz)

6. Beşiktaş

s 744d2dcea1d15a0965f26008dae82d117a1d75ef

Gelenler:

  • Rachid Ghezzal (Leicester)
  • Alex Teixeira (Serbest)

  • Salih Uçan (Alanyaspor)

  • Kenan Karaman (Fortuna Düsseldorf)

  • Mehmet Topal (Başakşehir)

  • Valentin Rosier (Sporting)

  • Mert Günok (Başakşehir)

  • Michy Batshuayi (Chelsea)

Gidenler:

  • Umut Nayir (Giresunspor)
  • Vincent Aboubakar (Al-Nasr Riyad)

  • Dorukhan Toköz (Trabzonspor)

  • Alpay Çelebi (Kocaelispor)

  • Bilal Ceylan (Bandırmaspor)

  • Tyler Boyd (Çaykur Rizespor)

  • Kartal Yılmaz (Ümraniyespor)

7. Fatih Karagümrük

s 7ecace81840846166b930e5deec84b2a425cb2d0

Gelenler:

  • Medhi Benatia (Al Duhail)
  • Erhun Öztümer (Charlton Athletic)

  • Aleksandar Pesic (Maccabi Tel Aviv)

  • Kerim Frei (FC Emmen)

  • Tunay Torun (Çaykur Rizespor)

  • Samed Onur (Bayer 04 Leverkusen U19)

  • Ahmed Musa (Kano Pillars)

  • Rayyan Baniya (Hellas Verona)

  • Salih Dursun (Kulüpsüz)

  • Burak Bekaroğlu (Kulüpsüz)

  • Jimmy Durmaz (Galatasaray)

  • Levent Mercan (Schalke 04)

Gidenler:

  • Bojan Saranov (PAS Lamia 1964)
  • Fatih Kurucuk (Hatayspor)

  • Artur Sobiech (Lech Poznan)

  • Enzo Roco (Elche CF)

  • Aykut Özer (Samsunspor)

  • Koray Altınay (Sivasspor)

  • Lucas Castro (Adana Demirspor)

  • Cristobal Jorquera (Bursaspor)

  • Alassane Ndao (Al Ahli)

8. Fenerbahçe

s 39648bc5d62125457753b8e2a5eb5e02ed4d1c07

Gelenler:

  • Min-jae Kim (BJ Guoan)
  • Mbwana Samatta (Aston Villa)

  • Serdar Dursun (Darmstadt 98)

  • Steven Caulker (Alanyaspor)

  • Burak Kapacak (Bursaspor)

  • Çağtay Kurukalıp (Kasımpaşa)

Gidenler:

  • Kemal Ademi (Khimki)
  • Michael Frey (Royal Antwerp FC)

  • Deniz Türüç (İstanbul Başakşehir FK)

  • Ömer Beyaz (Stuttgart)

  • Harun Tekin (Kasımpaşa)

  • Gökhan Gönül (Çaykur Rizespor)

  • Papiss Demba Cissé (Kulüpsüz)

  • Oytun Özdogan (Kulüpsüz)

  • Barış Alıcı (Gençlerbirliği)

  • Mame Thiam (Kayserispor)

  • Sadık Çiftpınar (Yeni Malatyaspor)

  • Ozan Tufan (Watford)

9. Galatasaray

s 7672197d8649bd54b381176e14a5d436ab3190f8

Gelenler:

  • Victor Nelsson (Kopenhag)
  • Alexandru Cicaldau (Universitatea Craiova)

  • Barış Yılmaz (Ankara Keçiörengücü)

  • Sacha Boey (Stade Rennes)

  • Aytaç Kara (Kasımpaşa)

  • Alpaslan Öztürk (Göztepe)

  • Patrick van Aanholt (Crystal Palace)

  • Berkan Kutlu (Alanyaspor)

  • Olimpiu Morutan (FCSB)

Gidenler:

  • Jimmy Durmaz (Karagümrük)
  • Şener Özbayraklı (Başakşehir)

  • Okan Kocuk (Giresunspor)

  • Emre Taşdemir (Giresunspor)

  • Martin Linnes (Molde)

  • Ryan Donk (Kasımpaşa)

  • Valentine Ozornwafor (RSC Charleroi)

10. Gaziantep FK

s 75a00c0d7304ee073ed210700f29f16d08e19b12

Gelenler:

  • Recep Niyaz (Denizlispor)
  • İbrahim Pehlivan (Gençlerbirliği SK)

  • Hamza Mendyl (Schalke 04)

  • Vladyslav Kobylyanskyi (Kulüpsüz)

  • Angelo Sagal (Denizlispor)

  • Doğan Erdoğan (Çaykur Rizespor)

  • Torgeir Börven (Ankaragücü)

  • Stelios Kitsiou (Ankaragücü)

  • Alexander Merkel (Faisaly)

  • João Figueiredo (Al-Wasl)

Gidenler:

  • Bilal Başacıkoğlu (Heracles Almelo)
  • André Sousa (Manisa FK)

  • Güray Vural (Antalyaspor)

  • Osama Rashid (Khor Fakkan)

  • Júnior Morais (FC Rapid Bucuresti)

  • Abdul-Aziz Tetteh (Widzew Lodz)

  • Çağlar Akbaba (Eyüpspor)

  • Zvonimir Kozulj (Eyüpspor)

  • Roderick Miranda (Kulüpsüz)

  • Kevin Mirallas (Kulüpsüz)

  • Mücahid Albayrak (Erzurumspor)

11. Giresunspor

s e6ad75119188d040a80937ab8fff7d2efb0b6e25

Gelenler:

  • Esat Mala (FK Partizani)
  • Joey Pelupessy (Sheffield Wednesday)

  • Douglas (SK Dnipro-1)

  • Zeki Yavru (Yeni Malatyaspor)

  • Jorge Correa (CS Marítimo)

  • Okan Kocuk (Galatasaray)

  • Alexis Perez (Lanus)

  • Flavio (Trabzonspor)

  • Umut Nayir (Beşiktaş)

  • Cekdar Orhan (Akhisarspor)

  • Fousseni Diabate (Trabzonspor)

  • Younousse Sankhare (Panathinaikos)

  • Hamidou Traore (Adana Demirspor)

  • Emre Taşdemir (Galatasaray)

  • Souleymane Doukara (Al-Ettifaq)

  • Joe Champness (Newcastle United Jets)

Gidenler:

  • Sadi Karaduman (Manisa FK)
  • Mehmet Taş (Kocaelispor)

  • Abdou Traoré (Nantong Zhiyun)

  • Marko Milinkovic (Kulüpsüz)

  • Eren Tozlu (BB Erzurumspor)

  • Sadi Karaduman (Manisa FK)

12. Göztepe

s 96608df73d3cbe98b56608989bda702658d6975a

Gelenler:

  • Cherif Ndiaye (Gorica)
  • Makana Baku (Holstein Kiel)

  • Kahraman Demirtaş (Altınordu)

  • Lourency (Gil Vicente)

  • Dino Arslanagic (KAA Gent)

  • David Tijanic (Rakow)

  • Atakan Çankaya (Ankaragücü)

  • Batuhan Adıgüzel (Menemenspor)

Gidenler:

  • Alpaslan Öztürk (Galatasaray A.Ş.)
  • Burak Süleyman (Bandırmaspor)

  • Şefik Abalı (SKU Amstetten)

  • Seydine N’Diaye (Dordrecht)

  • Stefano Napoleoni (Kulüpsüz)

  • Lamine Gassama (Kulüpsüz)

13. Hatayspor

s 7f5b4e0f08abc59438c9061af176d70aedb0950a

Gelenler:

  • Sam Adekugbe (Vålerenga)
  • Abdullah Yiğiter (Amed SK)

  • Sadık Baş (Eyüpspor)

  • Kamil Ahmet Çörekçi (Trabzonspor)

  • Fatih Kurucuk (Fatih Karagümrük)

  • Bertuğ Yıldırım (Sarıyer)

  • Bülent Cevahir (Yeni Malatyaspor)

  • Saba Lobjanidze (Ankaragücü)

  • Burak Öksüz (Sakaryaspor)

  • Onur Ergün (İstanbulspor)

  • Osman Şahin (Ofspor)

  • Mehdi Boudjemaa (Guingamp)

  • Emre Çolak (Kulüpsüz)

  • Dylan Saint-Louis (Troyes)

  • Taylan Özgün (Adıyaman 1954)

  • Simon Falette (Hannover)

Gidenler:

  • Rayane Aabid (Yeni Malatyaspor)
  • Selim Ilgaz (Manisa FK)

  • Yusuf Abdioğlu (MKE Ankaragücü)

  • Akın Alkan (MKE Ankaragücü)

  • Samed Karakoç (Şanlıurfaspor)

  • Soner Örnek (Kulüpsüz)

  • Mesut Çaytemel (Kulüpsüz)

  • Yavuz Buğra Boyar (Kulüpsüz)

14. Kasımpaşa

s 9478e747a3bc8701cf9f7a34e5ea48299820a189

Gelenler:

  • Harun Tekin (Fenerbahçe)
  • Valentin Eysseric (Fiorentina)

  • Ahmet Engin (Duisburg)

  • Sakıb Aytac (Denizlispor)

  • Mortadha Ben Ouanes (Etoile Sportive du Sahel)

  • Nicolai Jörgensen (Feyenoord)

  • Michal Travnik (Sparta Prag)

  • Umut Bozok (Lorient)

  • Ahmet Engin (Duisburg)

  • Jeffrey Bruma (Wolfsburg)

  • Ryan Donk (Galatasaray)

Gidenler:

  • Fodé Koita (Trabzonspor)
  • Aytaç Kara (Galatasaray)

  • Ramazan Köse (Gençlerbirliği)

  • Anıl Koç (Manisa FK)

  • Gerard Gohou (Kulüpsüz)

  • Dusko Tosic (Kulüpsüz)

  • Çağtay Kurukalıp (Fenerbahçe)

15. Kayserispor

s add6b3a9cb704d549c91e1291e2d26c2b0160fd6

Gelenler:

  • Lionel Carole (Strasbourg)
  • Emrah Başsan (BB Erzurumspor)

  • Onur Bulut (Alanyaspor)

  • Majid Hosseini (Trabzonspor)

  • Bilal Bayazit (Vitesse)

  • Gökhan Sazdağı (Kulüpsüz)

  • Ali Karimi (Qatar SC)

  • İbrahim Akdağ (Ankaragücü)

  • Mustafa Pektemek (Alanyaspor)

  • Miguel Cardoso (Dinamo Moskova)

  • Olivier Kemen (Niort)

  • Mario Gavranovic (Dinamo Zagreb)

  • Carlos Mane (Rio Ave)

  • Mame Thiam (Fenerbahçe)

Gidenler:

  • Pedro Henrique (Sivasspor)
  • Besard Sabovic (FK Khimki)

  • Cristian Sapunaru (Rapid Bükreş)

  • Wilfried Kanga Young Boys)

  • Mert Kula (Gençlerbirliği)

  • Denis Alibec (CFR Cluj)

  • Miguel Lopes (Kulüpsüz)

  • Muğdat Celik (Kulüpsüz)

  • Aaron Lennon (Kulüpsüz)

  • Anton Maglica (APOEL)

  • Doğan Alemdar (Rennes)

  • Melih Okutan (Samsunspor)

16. Konyaspor

s 8b8d508d6e6255b755e34f18d91300b6560be4fa

Gelenler:

  • Serdar Gürler (Antalyaspor)
  • Oğulcan Ülgün (Altınordu FK)

  • Soner Dikmen (Gençlerbirliği SK)

  • Paul-José Mpoku (Al-Wahda FC Abu Dhabi)

  • Endri Cazibeli (MKE Ankaragücü)

  • Konrad Michalak (Akhmat Grozny)

Gidenler:

  • Marko Jevtovic Al-Ahli SC)
  • Deni Milosevic (Antalyaspor)

  • Ozan Can Oruç (Turgutluspor)

  • Volkan Fındıklı (Kulüpsüz)

  • Veli Uğur Kara (Kulüpsüz)

  • Levan Shengelia (Kulüpsüz)

  • Ismaël Diomandé (Kulüpsüz)

  • Maksut Taşkiran (Etimesgut Belediye)

17. Sivasspor

s 9084dc10a92dd9f3db082d99af2bde90d828b940

Gelenler:

  • Pedro Henrique (Kayserispor)
  • Dimitrios Goutas (Atromitos)

  • Sefa Yılmaz (Gençlerbirliği)

  • Koray Altınay (Fatih Karagümrük)

  • Leke James (Al Qadisiyah)

  • Azubuike Okechukwu (Başakşehir)

Gidenler:

  • Robin Yalçın (SC Paderborn 07)
  • Sergiy Rybalka (FK Oleksandriya)

  • Mamadou Samassa (Kulüpsüz)

  • Claudemir (FC Vizela)

  • Arouna Koné (Kulüpsüz)

18. Trabzonspor

s 30ae52d5fdcfd120a51ab1c0dd898387e1abb344

Gelenler:

  • Bengali-Fodé Koita (Kasımpaşa)
  • Gervinho (Parma)

  • Bruno Peres (Roma)

  • Marek Hamsik (IFK Göteborg)

  • İsmail Köybaşı (Çaykur Rizespor)

  • Dorukhan Toköz (Beşiktaş)

  • Andreas Cornelius (Parma)

  • Manolis Siopis (Alanyaspor)

  • Stefano Denswil (Bologna)

Gidenler:

  • Kamil Ahmet Çörekçi (Hatayspor)
  • Ahmet Canbaz (Büyükşehir Belediye Erzurumspor)

  • Majid Hosseini (Kayserispor)

  • Safa Kınalı (Tuzlaspor)

  • Gastón Campi (Kulüpsüz)

  • Caleb Ekuban (Genoa)

  • Flavio (Giresunspor)

  • Fousseni Diabaté (Giresunspor)

19. Yeni Malatyaspor

s 4bd7628dfad0edf6b6d19889de7ac68aad19fb30

Gelenler:

  • Rayane Aabid (Hatayspor)
  • Oussama Haddadi (Al-Ettifaq)

  • Stevie Mallan (Hibernian FC)

  • Benjamin Tetteh (Sparta Prag)

  • Muhammed Sarıkaya (Başakşehir)  

  • Sadık Çiftpınar (Fenerbahçe)

Gidenler:

  • Teenage Hadebe (Houston Dynamo)
  • Bülent Cevahir (Hatayspor)

  • Umut Bulut (Eyüpspor)

  • Zeki Yavru (Giresunspor)

  • Ahmed İldiz (Alanyaspor)

  • Issam Chebake (APOEL)

  • Afriyie Acquah (Al-Batin FC)

  • Erkan Kaş (Kulüpsüz)

  • Eray İşcan (Ankara Keçiörengücü)

  • Olcay Şahan (Kulüpsüz)

  • Moryké Fofana (Kulüpsüz)

20. Çaykur Rizespor

s b329815dac10da1e9f99ac70fc73600924aaa7a3

Gelenler:

  • Sebastian Holmén (Willem II)
  • Ronaldo Mendes (Al-Wasl)

  • Alper Potuk (Ankaragücü)

  • Lebogang Phiri (Guingamp)

  • Gökhan Gönül (Fenerbahçe)

  • Cemali Sertel (Başakşehir)

  • Tyler Boyd (Beşiktaş)

  • Bryan Dabo (Benevento)

Gidenler:

  • Braian Samudio (Deportivo Toluca)
  • Tunay Torun (Fatih Karagümrük)

  • Abdullah Durak (Ankaragücü)

  • Montassar Talbi (Benevento)

  • İsmail Köybaşı (Trabzonspor)

  • Milan Skoda (FK Mlada Boleslav)

  • Dimitrios Chatziisaias (Atromitos)

  • Dusan Jovancic (Tobol Kostanay)

  • Mykola Morozyuk (Kulüpsüz)

  • Alexander Söderlund  (Haugesund)

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.