Site Rengi

enflasyon emeklilik ötv döviz deva akp chp mhp covid
DOLAR
7,4389
EURO
9,0186
ALTIN
443,08
BIST
1.561
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Konya
Parçalı Bulutlu
0°C
Konya
0°C
Parçalı Bulutlu
Perşembe Parçalı Bulutlu
6°C
Cuma Parçalı Bulutlu
8°C
Cumartesi Parçalı Bulutlu
9°C
Pazar Parçalı Bulutlu
10°C

Ümit Milli Takım aday kadrosu açıklandı

Aday kadroya davet edilen oyuncular, 23 Ocak Cumartesi günü saat 18.00’de TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde …

Ümit Milli Takım aday kadrosu açıklandı
11.01.2021 15:11
0
A+
A-

Aday kadroya davet edilen oyuncular, 23 Ocak Cumartesi günü saat 18.00’de TFF Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri’nde toplanacak.

Ümit Milli Takım Teknik Direktörü ve Genç Milli Takımlar Sorumlusu Tolunay Kafkas’ın hazırlık kampı aday kadrosuna davet ettiği oyuncular şöyle:

KALECİLER: Muhammet Taha Tepe (Trabzonspor A.Ş.), Doğan Alemdar (Hes Kablo Kayserispor), Berk Balaban (Ankaraspor)

DEFANS: Erdoğan Kaya (Beşiktaş A.Ş.), Ravil Tagir (Medipol Başakşehir FK), Serdar Saatçi (Beşiktaş A.Ş.), Yusuf Can Esendemir (Altınordu), İsmail Çokçalış (Bursaspor), Furkan Metin (Altınordu), Cemali Sertel (Medipol Başakşehir FK), Ahmet Gülay (Aytemiz Alanyaspor), Nafican Yardımcı (Çorum FK)

ORTA SAHA: Kartal Kayra Yılmaz (Beşiktaş A.Ş.), Ozan İsmail Koç (Bursaspor), Doğucan Haspolat (Kasımpaşa A.Ş.), Kerem Atakan Kesgin (Demir Grup Sivasspor),  Barış Alper Yılmaz (Ankara Keçiörengücü), Atalay Babacan (Adanaspor A.Ş.), Ömer Faruk Beyaz (Fenerbahçe A.Ş.), Emre Demir (Hes Kablo Kayserispor), Batuhan Kör (Bursaspor), Yunus Akgün (Adana Demirspor)

FORVET: Gökdeniz Bayrakdar (Fraport-TAV Antalyaspor), Ali Akman (Bursaspor), Sami Gökhan Altıparmak (Gençlerbirliği)

ETİKETLER:
Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.